O mně

Jmenuji se Jiří Štěpina

Vystudoval jsem Gymnázium a Střední odbornou školu v Rokycanech obor Počítačové systémy, který jsem úspěšně zakončil maturitní zkouškou. Po škole jsem nastoupil do zaměstnání. Zde jsem působil jako správce Oracle databáze a údržbář sběru dat z výrobních linek pro montáž monitorů a televizí. Po roce mě zaujala pozice programátora webových aplikací v plzeňské společnosti, kde jsem působil přes 8 let. V rámci zaměstnání jsem se rozhodl vyzkoušet studium na ZČU v Plzni. Bohužel způsob vzdělávání na škole mě nezaujal a neměl pro mě žádnou přidanou hodnotu. Proto jsem studium nedokončil a věnoval se dál seberealizaci a svým projektům.

Rokem 2007 „to“ začíná

V roce 2007 jsem spustil svůj první e-shop www.zabalimto.cz, na kterém jsem začal zkoušet marketingové technologie a SEO. Proinvestoval jsem mnoho peněz a zjistil, že spousta společností i placených nástrojů jen tahají peníze a nefungují.

Zkušenosti do praxe pro rychlý start

V roce 2015 jsem se rozhodl spustit druhý e-shop s mnohem složitějšími marketingovými možnostmi a to sexshop www.dumsexu.cz. Díky tomuto e-shopu se nelze moc dobře opírat o tradiční způsoby marketingu. Člověk se musí zaměřit převážně na onpage a offpage faktory SEO. Během prvních 3 měsíců se mi podařilo dostat na první stránky fulltextových vyhledávačů. Těchto pozic, i lepších, se stále držím.

Jelikož jsem nasbíral mnoho zkušeností a další zkušenosti stále přibývají, protože internet se stále rozvíjí, rozhodl jsem se je předat dál. A to formou konzultací s klienty přímo nad jejich individuálními projekty. Díky tomu, že jsem programátor, mohu nabídnout i přímou optimalizaci stránek nebo návrh řešení problému, který je realizovatelný. A to jen proto, že mám přehled, co webové technologie umožňují.

Jiří Štěpina